Спеціальні потреби

Байден наказав активізувати роботу щодо захисту кіберпростору США


Як заявив, високопоставлений співробітник Адміністрації США, Джо Байден закликав федеральні агенції США поліпшити захист від хакерів, грунтуючись на його травневому указі про підвищення кібербезпеки в країн.

Високопосадовець також додав, що до Росії по офіційних каналах надіслали запит щодо низки кіберзлочинців, які підозрюються у вчиненні злочинів, і на даний момент відповідальність за вжиття заходів щодо них лежить на росіянах.

Як раніше повідомляв "Голос Америки", відповідаючи на питання щодо можливих заходів США у відповідь на кібератаки з території Росії, високопосадовець США наголосив, що Сполучені Штати Америки не будуть точно описуваті такі заходи.

"Деякі такі заходи будуть явними, деякі можливо не будуть. Але ми очікуємо, що вони, знаєте, матимуть місце у майбутні дні та тижні", - заявив посадовець.

У п'ятницю у ході телефонної розмови із президентом Росії Володимиром Путіним, президент США Джо Байден наголосив на тому, що Росія повинна вдатись до дій проти кіберзлочинців, які діють на її території.

"Президент Байден підкреслив, що США вдадуться до будь-яких необхідних дій для захису свого народу та критично важливої інфраструктури перед лицем цього виклику, що триває", - йдеться у заяві.

Дивіться також: Байден у телефонній розмові з Путіним закликав Москву вжити заходів, аби зупинити діяльність хакерів-вимагачів, які працюють у Росії

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG