Спеціальні потреби

У Білому домі розповіли про наслідки саміту Байден-Путін у Женеві


Одностайне голосування Радбезу ООН за резолюцію щодо доправлення гуманітарної допомоги до Сирії стало можливим завдяки саміту Байдена та Путіна. Про це, спілкуючись зі ЗМІ у п'ятницю, заявив високопосадовець адміністрації США. Текс коментарів оприлюднено на сайті Білого дому.

"Протягом місяців ми мали занепокоєння з приводу того, що імовірно, чи навіть гарантовано, Росія накладе вето на резолюцію Радбезу ООН, що схвалює надання гуманітарної допомоги через кордон Сирії з території Туреччини. І ми переконані, що лише спілкування на рівні лідерів, яке відбулось на саміті у Женеві забезпечило дане продовження та доступ у час значної гуманітарної кризи та потреб у Сирії. Ми вважаємо, це значною подією та наслідком персональної участі президента у саміті", - заявив високопосадовець США.

Як повідомляє сайт ООН, у п'ятницю Рада Безпеки ООН ухвалила резолюцію про продовження на шість місяців механізму транскордонних поставок до Сирії через один діючий пропускний пункт - КПП «Баб Аль-Хава» - на кордоні з Туреччиною. Як відзначають в ООН, це дозволить забезпечувати регулярне і безперебійне постачання гуманітарної допомоги населенню цього сирійського району.

Відповідаючи на питання щодо можливих заходів США у відповідь на кібератаки з території Росії, високопосадовець наголосив, що Сполучені Штати Америки не будуть точно описуваті такі заходу.

"Деякі такі заходи будуть явними, деякі можливо не будуть. Але ми очікуємо, що вони, знаєте, матимуть місце у майбутні дні та тижні", - заявив посадовець.

Дивіться також: Виробники вакцини Пфайзер і Біо-н-тек заявляють про необхідність третьої дози препарату для посилення захисту

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG