Спеціальні потреби

Український президент Володимир Зеленський у медичній масці на засіданні Верховної Ради 30 березня 2020 р.
Український президент Володимир Зеленський у медичній масці на засіданні Верховної Ради 30 березня 2020 р.

Головне про коронавірус. 31 березня

Пандемія коронавірусу далі зростає. За даними Університету Джонса Гопкінса на кінець 30/03/20 зареєстровано 759 000 підтверджених випадків Ковід-19 у світі; з них 561 000 хворі, 159 000 одужали, 36 200 померли.

  • Кількість смертельних випадків від коронавірусу у США в понеділок сягла сумного рекорду 3 017
  • Найбільш вражені країни Європи: Італія та Іспанія продовжили національний карантин, але також повідомили про зменшення кількості виявлених нових заражень.
  • Регіональний директор ВООЗ Такеші Касаі сказав, що зараз надто рано передбачати, що пандемія коронавірусу незабаром зменшиться.

Американський сенатор звинуватив ВООЗ у "допомозі Китаю приховати" масштаб пандемії

Сенатор-республіканець від штату Флорида Рік Скотт закликав Конгрес розпочати розслідування проти Світової організації охорони здоров'я відносно її відповіді на пандемію коронавірусу, звинувативши ВООЗ у «допомозі Китаю приховати» повний масштаб розповсюдження хвороби. Про це пише видання The Hill.

Читати далі

Уряд США надасть Україні понад мільйон доларів на боротьбу з коронавірусом

Уряд Сполучених Штатів виділив 1,2 мільйона доларів медичної та гуманітарної допомоги на подолання в Україні епідемії коронавірусу. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомило Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Читати далі

Трамп закликав ухвалити фінансування відновлення інфраструктури США на 2 трильйони доларів

Президент США Дональд Трамп у вівторок закликав американських законодавців ухвалити фінансування розвитку інфраструктури у Сполучених Штатах у якості нового етапу підтримки економіки на тлі коронавірусу.

Читайте далі

Більше

XS
SM
MD
LG