Спеціальні потреби

Державний секретар США Майк Помпео спілкується з пресою у Вашингтоні 22 квітня 2020 р.
Державний секретар США Майк Помпео спілкується з пресою у Вашингтоні 22 квітня 2020 р.

Головне про коронавірус. 23 квітня

Від імені США Майк Помпео звинуватив урядову комуністичну партію Китаю у цензурі і приховуванні інформації про COVID-19 та у знищенні зразків аналізів коронавірусу, які мали б допомоги з’ясувати походження хвороби.

  • ВООЗ застерігає світ, що попри стабілізацію епідемії COVID-19 зокрема у західній Європі, епідемії коронавірусу у країнах Південної Америки та Африки лише починаються, тому небезпека хвороби не спадає і вона довготермінова.
  • "Ми твердо переконані, що Китайська комуністична партія вчасно не повідомила Всесвітню організацію охорони здоров’я про новий коронавірус", - заявив державний секретар США Майк Помпео.
  • Справжній масштаб епідемії COVID-19 в Криму невідомий, через придушення опозиційних голосів Росією, заявив посол США в ОБСЄ. Він висловив занепокоєння «поновленням скандально відомих своїми насильницькими діями бойовиків «Самооборони Криму» та «Казацьких братерств», які, за повідомленнями, отримали повноваження на забезпечення виконання правил карантину»
  • В Україні - рекордна кількість захворілих на COVID-19 за добу

У Нью-Йорку у 14% з 3 тисяч протестованих на коронавірус знайшли антитіла

Це може означати, що 2,7 мільйона всіх мешканців штату були інфіковані на COVID-19

Читати більше

Епідемія COVID-19 позначилась на мобільності сил НАТО, - командувач сухопутними силами США в Європі‪

«Живучи в Європі, було дивно спостерігати, як кордони практично відразу поновились в Шенгенській зоні протягом останнього місяця», - зауважив генерал США‬

Читати більше

Кількість випадків заражень на COVID-19 в Китаї може вчетверо перевищувати офіційні дані - дослідження‪

Під час першої хвилі епідемї коронавірусу COVID-19 в Китаї кількість інфікованих могла досягти 232 000 осіб, що в чотири рази більше, ніж офіційні дані про 55 000 інфікованих.‬

Читати більше‪

ВООЗ закликає США не припиняти фінансування і каже, що коронавірус - надовго

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адганом Ґебреєсус сподівається на перегляд рішення адміністрації Трампа про призупинення фінансування організації в умовах подальшої загрози від пандемії коронавірусу.

Читати більше

Більше

XS
SM
MD
LG