Спеціальні потреби

В аеропорту імені Бена Ґуріона в Тель-Авіві випробовують способи роботи в умовах скасування деяких карантинних обмежень. Ізраїль 14 травня 20202 р.
В аеропорту імені Бена Ґуріона в Тель-Авіві випробовують способи роботи в умовах скасування деяких карантинних обмежень. Ізраїль 14 травня 20202 р.

Головне про коронавірус. 14 травня

Кількість підтверджених випадків коронавірусу у світі - 4 348 308, а кількість померлих - 297 232. (Дані університету Джонса Гопкінса 14 травня 2020 р.)

  • ВООЗ застерігає, що COVID-19 може залишитися хворобою людства на тривалу перспективу, як наприклад кір, або СНІД; хоча для першої хвороби вакцина є, а для другої її не можуть розробити вже десятки років.
  • "Ми відкриємо свою країну. Ми хочемо мати її відкритою", - сказав президент США Дональд Трамп, назвавши "неприйнятною" рекомендацію радника Ентоні Фаучі про необхідність стриманості з відкриттям шкіл.
  • Уряд в Китаї заявив, що збільшує кількість аналізів на COVID-19, щоб запобігти повторній хвилі епідемії.
  • Франція планує надати 1,4 мільярда доларів на допомогу туристичній галузі в час пандемії. В 2018 р. Францію відвідало 90 мільйонів туристів - це найбільше серед усіх країн
  • США звинувачують Китай у спробах хакерським чином вкрасти дані досліджень COVID-19

ВООЗ вказує на можливість, що коронавірус ніколи не вдасться викорінити

Посадовець ВООЗ Майк Раян сказав, що подекуди “поширюється думка, що карантин повністю спрацьовує, і що скасування карантину буде чудовим. Але і перше, і друге - сповнене загроз”.

Читати далі

Більше

XS
SM
MD
LG