Спеціальні потреби

Перевірка температури дітей у передшкіллі в китайському місті Йонґджоу 11 травня 2020 р.
Перевірка температури дітей у передшкіллі в китайському місті Йонґджоу 11 травня 2020 р.

Головне про коронавірус. 12 травня

  • Головний іммунолог США Ентоні Фаучі заявив, що кількість смертей від коронавірусу у країні є “майже напевне більшою, ніж зареєстровано”.
  • Кількість випадків заражень новим коронавірусом у світі перевищила 4 мільйони.
  • У Південній Кореї, яку називають зразком успішності у боротьбі з Ковід-19 виявили осередок заражень вірусом у нічних клубах, де зареєстрували 64 нових випадки.
  • ВООЗ закликає до "надзвичайної пильності" у процесах послаблення карантину в різних країнах.
  • За даними МОЗ, станом на 12 травня в Україні підтверджено 16 тисяч випадків COVID-19, за минулу добу зафіксовано 375 нових випадків (із них 22 дитини і 88 медпрацівників).

Переповнені палати, пакети замість бахіл, розтин тіл померлих на вулиці, - AP про ситуацію в українських лікарнях

У той час, як хворі на COVID-19 пацієнти заповнюють стаціонари, деякі лікарі й медсестри вимушені самі собі купувати власні захисні засоби або ж користуватися підручним обладнанням. Багато з них заражаються: медичні працівники становлять близько п’ятої частини всіх випадків інфікування на коронавірус в Україні.

"Вони не дають нам ані копійки щоб поліпшити санітарні умови", – сказав Стецюк. Він проводить розтини тіл пацієнтів, які померли внаслідок коронавірусу, на вулиці за лікарнею, бо в моргах немає належної системи фільтрації повітря і води.

Читайте більше тут

Twitter планує залишити своїх робітників працювати з дому після зняття карантинних обмежень

Працівників Twitter повідомили у вівторок, що деяким з них буде дозволено працювати виключно на відстані на постійній основі і після того, як будуть відмінені всі повязані з коронавірусом обмеження.

Виконавчий директор компанії Джек Дорсі наголосив, що фізичної присутності потребуватимуть позиції, які повязані з виконанням фізичної роботи, як то обслуговування серверів. «Ми продовжуватимемо ставити безпеку наших працівників на перше місце», – йдеться в заяві компанії.

Читайте більше тут

Дональд Трамп підтримав рішення Ілона Маска відновити роботу заводу Tesla у Каліфорнії попри заборону влади

Засновник і керівник компанії Tesla Ілон Маск відновив роботу заводу із виробництва електричних автомобілів попри наказ влади Каліфорнії залишатись удома.

"Tesla відновлює виробництво сьогодні попри правила округу Аламеда. І працюватиму разом з усіма. Якщо когось арештують, я прошу, щоб це був лише я", - написав Маск у Twitter. Президент Дональд Трамп підтримав Маска у Twitter: "Каліфорнія повинна дозволити Tesla та​ @elonmusk відкрити завод, ЗАРАЗ. Це можна зробити Швидко і Безпечно!"

Читайте більше тут

Більше

XS
SM
MD
LG