Спеціальні потреби

Холодна зима 2020-го? Як Україні перемогти на газовому фронті з Росією. Погляд з Вашингтона


Холодна зима 2020-го? Як Україні перемогти на газовому фронті з Росією. Погляд з Вашингтона
please wait

No media source currently available

0:00 0:21:07 0:00

Чого насправді намагається досягнути Путін в Європі, та що ним рухає? Чого очікувати від росіян на переговорах в Брюсселі про транзит газу, та які унікальні переваги мають українці? Якими можуть бути наслідки побудови газопроводу «Північний потік -2», і чи можна ще зупинити його будівництво?

Про все це та багато іншого дивіться у спеціальному проекті Голосу Америки «Погляд з Вашингтона». У програмі «Холодна зима 2020-го? Як Україні перемогти на газовому фронті з Росією» беруть участь:

- Едвард Чау, дослідник, колишній топ-менеджер енергетичного гіганта «Шеврон», вів успішні переговори про багатомільярдні газові та нафтові угоди і консультував український уряд;
- Ілля Заславський, керівник з досліджень Фонду «Вільна Росія», консультант з питань енергетики, у минулому - радник в енергетичній компанії TNK-BP, якого російська влада звинувачувала … у шпигунстві на користь Юлії Тимошенко;
- Маргарита Ассенова, дослідниця, чия доповідь про «Північний потік-2» вплинула на прийняття рішень у відповідь на енергетичну політику Росії американських урядовців та членів Конгресу.
XS
SM
MD
LG