Спеціальні потреби

Організації Трампа загрожують штрафи, через шкідливі викиди хмарочосів у Нью-Йорку


Вид на Trump World Tower, Мангеттен, Нью-Йорк, 2019 рік
Вид на Trump World Tower, Мангеттен, Нью-Йорк, 2019 рік

Якщо Trump Tower та інші будівлі, що належить Організації Трампа не зменшать шкідливі викиди в атмосферу до 2030 року, Організація Трампа муситиме сплачувати 2,1 мільйона доларів щорічно. Таку інформацію отримало видання The Guardian.

Вісім об'єктів Трампа в Нью-Йорку не відповідають новим вимогам мерії з рівня викидів парникових газів. Вимоги було затверджено в квітні. Вони передбачають, що низка великих будівель скоротить викиди на 40%, або сплачуватимуть щорічні штрафи. Найбільші вісім об'єктів, що належать президенту США в Нью-Йорку викидають біля 27 000 тон газів, що спричиняють потепління клімату. Це еквівалентно забрудненню від 5 800 автомобілів.

Найбільшим можливим порушником може стати хмарочос, де розташовано Міжнародний готель Трампа. Якщо енергоефективність будівлі не буде покращено, штраф за цю будівлю сягатиме більше 850 000 доларів на рік, повідомляє видання.

"Президенте Трамп, Вас попереджено, - заявив Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо. – Забруднення з Ваших будівель становлять проблему. Скоротіть викиди, чи сплатіть ціну".

"Трамп - це частина проблеми", - написав де Блазіо у Twitter, відреагувавши на критику планів мерії Нью-Йорка з боку президента США.

"Ті, хто мають гарні показники не сплачуватимуть штрафів, але всі, хто перевищують поріг мають багато зробити, - говорить представник мерії Марк Чемберз. – Очевидно, що президент має звернути увагу на це і це багато грошей".

"Ми зробимо все можливе для подолання кризи в сфері клімату. Важливо, щоб всі були відповідальними і президент Трамп створює найбільші перепони для нас у подоланні зміни клімату", - додав він.

Дивіться також: Художниця малює янголів задля допомоги українським дітям

Художниця малює янголів задля допомоги українським дітям. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:59 0:00

XS
SM
MD
LG