Спеціальні потреби

США відправлять українським військовим 40 медичних авто Hummer - посол


Валерій Чалий, посол України в США
Валерій Чалий, посол України в США

Посол України в США Валерій Чалий повідомив, що Вашингтон невдовзі відправить на потреби збройних сил України 40 санітарних автомобілів типу Hummer із комплектами медичного оснащення.

Як повідомив посол, така домовленість була досягнута на його зустрічі з керівниками компанії-виробника військових автомобілів «AM General».

«Керівники «AM General» висловили зацікавленість у подальшій дієвій підтримці збройних сил України, які протидіють російській агресії. Повідомлено про направлення в жовтні цього року 40 медичних «Хаммерів» для потреб ЗСУ, які мають прибути в Україну вже ближчим часом», – повідомив Валерій Чалий.

За його словами, сторони обговорили можливі механізми поглиблення співпраці України з виробником військових позашляховиків, а також домовились продовжувати контакти задля сприяння у вирішенні першочергових потреб українських військових.

Сполучені Штати минулоріч вже відправили в Україну кілька автомобілів типу Hummer для медичної евакуації. Ці автомобілі повністю обладнані технікою та медикаментами, які потрібні при наданні першої медичної допомоги, щоб довезти пораненого живим із першої лінії оборони до госпіталю.

Дивіться також: Американська торговельна палата в Україні профінансувала діагностичне обладнання для дитячої лікарні "ОХМАТДИТ"

XS
SM
MD
LG