Спеціальні потреби

Держсекретар США перебуває з візитом в Україні


Джон Керрі і Петро Порошенко виступають на спільній прес-конференції в Києві 7 липня, 2016

7 липня державний секретар США Джон Керрі перебуває з одноденним візитом в Україні.

Глава американського дипломатичного відомства вже зустрівся з президентом Петром Порошенком, заплановані переговори з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом та іншими українськими лідерами.

Виступаючи на спільній з Керрі прес-конференції Порошенко заявив про проведення плідних переговорів з держесекретарем і, подякував США за допомогу і солідарність.

Керрі - в свою чергу - підкреслив непохитну підтримку США України.

Він заявив, що США мають намір надати Україні 23 мільйони доларів гуманітарної допомоги для постраждалих від військових дій на Донбасі.

«Я сьогодні повідомив президентові Порошенку, що США нададуть додатково 23 мільйони доларів гуманітарної допомоги, щоб допомогти тисячам людей, які постраждали від конфлікту в східній Україні», – сказав Керрі.

Держсекретар США також наголосив, що конфлікт на Донбасі можна вирішити, тільки виконавши Мінські угоди.

Джон Керрі заявив, що без забезпечення безпеки і без припинення використання важких озброєнь на Донбасі Мінські угоди зазнають краху.

«Без справжніх досягнень у безпеці, без припинення кровопролиття на фронті, припинення використання важких озброєнь – без цього Мінські угоди зазнають краху», – сказав державний секретар Джон Керрі під час спільної з президентом Петром Порошенком прес-конференції в Києві.

Дивіться також: У 2020 Росія може стати абсолютним військовим гегемоном у Чорному морі - експерти

У 2020 Росія може стати абсолютним військовим гегемоном у Чорному морі - експерти. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:21 0:00

XS
SM
MD
LG