Спеціальні потреби

Керрі закликав Росію припинити підтримку бойовиків на сході України


Джон Керрі : Росія і далі підтримує сепаратистів
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:40 0:00

Джон Керрі : Росія і далі підтримує сепаратистів

Державний секретар США Джон Керрі перебуває у Швейцарії для обговорення кризи в Україні з главами дипломатичних відомств країн ОБСЄ.

Керрі також зустрічається з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим.

Виступаючи в четвер у Базелі на нараді міністрів країн Організації з безпеки і співробітництва в Європі Керрі заявив, що кращі відносини Москви із Заходом можливі, якщо Росія припинить підтримку сепаратистів на сході України.

Держсекретар сказав, що США не бажають протистояння з Росією через Україну, і не хочуть бачити Москву «ізольованою через іі власні дії».

Проте Керрі заявив, що підтримка Росією бойовиків у Східній Україні шкодить її репутації, кажучи, що її громадяни платитимуть «високу економічну і людську ціну».

«Насправді ми переконані в тому, що Москва може відновити довіру до неї і свої відносини, якщо вона допоможе втихомирити цю бурю, якщо вона зробить кроки щодо втіленню в життя Мінського протоколу», - сказав держсекретар США.

У будівлі, де проходить нарада ОБСЄ пройшла акція протесту, учасники якої вимагали від дипломатів чинити тиск на Росію, аби вона припинила агресію в Україні.

«Я прийшов сюди, щоб заявити, що ОБСЄ робить недостатньо, оскільки війна в Україні триває, і багато людей помирає», - заявив один з демонстрантів.

«Ми проводимо цю демонстрацію, щоб ОБСЄ надала додаткову допомогу Україні у боротьбі з російською агресією і зажадала звільнити українських політичних в'язнів», - говорить інший учасник акції.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG