Спеціальні потреби

Ось що саме Керрі сказав Путіну перед початком зустрічі


Державний департамент США оприлюднив стенограму звернення державного секретаря США Джона Керрі до президента Росії Володимира Путіна перед початком їх зустрічі.

Раніше окремі цитати із діалогу Керрі та Путіна викликали занепокоєння у деяких міжнародних коментаторів.

"Справедливо буде сказати, пане президент, що той серйозний підхід в межах якого ми змогли співпрацювати, покращив життя людей у Сирії та створив можливості для поступу мирного процесу. Більшість спостерігачів вважали, що буде неможливо домогтися припинення бойових дій, але завдяки співпраці, і політичній, і військовій, якої ми змогли досягнути з деяким зусиллям, цієї неділі ми відзначимо перший місяць припинення (бойових дій у Сирії - прим. ГА)", - відзначив Керрі.

"Народ Сирії і жителі регіону, в результаті цього, буквально можуть відчути смак і запах того, що значить мати величезне скорочення насильства та отримати гуманітарну допомогу", - також додав Керрі.

"Я знаю, що у вас є ідеї, і ви вже зробили дуже важливе рішення щодо скорочення чисельності своїх сил в Сирії. І ми, очевидно, також маємо деякі ідеї щодо того як ми можемо ефективно досягнути прогресу в Женеві і почати дуже серйозну і складну роботу щодо перехідного періоду у Сирії", - сказав державний секретар США.

"Ми також маємо певні ідеї, пане президент, з привод того, як ми могли б, можливо, досягнути швидшого та більш значного прогресу щодо України. Я знаю, що ви дуже хочете зайнятись іншими серйозними проблемами, тому я з нетерпінням, дуже чекаю нагоди щоб сьогодні спромогтися знайти шлях вперед, і, чесно кажучи, в кінцевому рахунку, побачити, а чи не зможемо ми відновити і зміцнити відносини між Сполученими Штатами та Росією, довівши, що ми знаємо, як вирішити деякі серйозні проблеми разом, і розвивати наші взаємини вне на цій основі", - заявив Керрі.

Дивіться також: У Вашингтоні про Савченко питають навіть прості громадяни - посол у США

У Вашингтоні про Савченко питають навіть прості громадяни - посол у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:07 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG