Спеціальні потреби

Продовжується суперечка з приводу підрахунку виборчих бюлетенів у Кенії


На виборах у Кенії, партнер по кампанії президентського кандидата Райли Одінги заявив, що процес підрахунку голосів після голосування в понеділок «позбавлений чесності», і повинен бути припинений.

У четвер Калонзо Мусйока сказав репортерам у Найробі, що представники виборчих комісій вручну підраховують бюлетені після того, як відмовила нова електронна система.

До четверга вранці підраховано близько половини бюлетенів. Згідно з неповним підрахунком, перед веде Угуру Кеньятта, який заручився 53% голосів, а на другому місці опинився прем’єр-міністр Райла Одінга, якого підтримує 42 % громадян.

Офіційні особи кажуть, що остаточний результатт виборів може бути оприлюднений уже в п’ятницю вранці, але офіційно вони мають час зробити це до понеділка.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG