Спеціальні потреби

Найробі: боротьба за життя заручників триває


За повідомленням влади Кенії, більшість заручників, захоплених під час теракту в торговельному центрі Найробі, звільнені.

За словами міністра внутрішньої безпеки Джозефа Олі Ленку, кенійські військові «взяли під контроль» центр Westgate, напад на який стався в суботу. За його словами, двоє озброєних людей було вбито в ході триваючої військової операції. 10 службовців сил безпеки отримали поранення.

Джозеф Олі Ленку виступив приблизно півтори години після того, як в торговельному центрі прогриміло кілька сильних вибухів. Відтак було чути звуки пострілів. З будівлі піднімається чорний густий дим.

Військові почали антитерористичну операцію вночі в неділю. За словами Ленку, 62 людини вбито з моменту захоплення торговельного центру терористами. За даними кенійського Червоного Хреста кількість загиблих під час теракту досягла 69 осіб, поранених - 175 осіб; 65 пропали безвісти.

Поки що не ясно, скільки заручників були звільнені в понеділок, і скільки залишаються в руках терористів в будівлі торговельного центру.

Відповідальність за напад взяло на себе сомалійське угруповання аль-Шабаб, яке підтримує звʼязки з терористичною мережею аль-Кайда.
XS
SM
MD
LG