Спеціальні потреби

Племінник екс-президента Кеннеді закликає Обаму підтримати ветеранів більше ніж словами


Патрік Кеннеді
Патрік Кеннеді

Колишній конгресмен Патрік Кеннеді розкритикував президента Барака Обаму за брак допомоги ветеранам.

«Чесно кажучи, ми наближаємось до Дня ветеранів, і президент США повинен робити для ветеранів більше, ніж просто говорити гарні слова», - сказав у програмі «Вихідні з Алексом Вітом» на каналі MSNBC Патрік Кеннеді, який приходиться племінником колишньому президенту США Джону Кеннеді.

«Половина ветеранів матиме медичне страхування від своїх роботодавців. Це означає, якщо президент хоче справді підтримати ветеранів, які страждають від травм головного мозку чи посттравматичного стресу, він має зробити все, щоб приватні страхові компанії насправді покривали витрати за лікування цих захворювань», - зазначив Кеннеді.

«Це кращий спосіб для президента підтримати ветеранів у цей день», - додав він. - «Ми маємо повноваження втілити це в життя».

Кеннеді, який лишився єдиним політиком відомої родини, також закликав Обаму вплинути на міністра охорони здроров’я США Сильвію Бюрвел, щоб покращити медичні послуги для наркозалежних та психічно хворих як серед ветеранів, так і цивільних.

«Наразі міністр Бюрвел не справляється зі своєю роботою. Щороку ми втрачаємо понад 40 тисяч американців внаслідок суїцидів та 40 тисяч від передозування, плюс мільйони тих, які страждають», - сказав Кеннеді, який сам колись був нарко- та алкоголезалежним.

«Наша система страхування продовжує дискримінувати людей, коли йдеться про лікування залежності та психічних хвороб», - сказав колишній конгресмен. - «Прийшов час, щоб Конгрес, президент і всі претенденти на президента мали план, як справитися з цією епідемію в охороні здоров’я».

Патрік Кеннеді вважає, що кожен американець, який має проблему залежності, повинен обговорювати її більш відкрито.

Дивіться також: Українські ветерани на лікуванні у США йдуть на поправку

Ветерани АТО, яких лікують у США, ідуть на поправку. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:14 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG