Спеціальні потреби

Корпус миру відкликає добровольців з Казахстану


Корпус миру відкликає добровольців з Казахстану
Корпус миру відкликає добровольців з Казахстану

18-го листопада представники Корпусу миру повідомили, що організація відкликає 120 добровольців з Казахстану, не уточнивши, однак, конкретних причин прийнятого рішення.

З тих пір, як 18 років тому організація розпочала свою діяльність в Казахстані, в країні побувало 1100 волонтерів. За словами директора Корпусу миру Аарона Вільямса, їм вдалося досягти вражаючих довгострокових результатів у багатьох школах, лікарнях, будинках культури та інших установах Казахстану.

Офіційний представник посольства США в Казахстані Джон Ларсен також відмовився прокоментувати рішення про відкликання місії. Однак багато хто пов'язує цю подію з почастішанням терактів, зокрема з інцидентом у місті Тараз, де минулого тижня озброєний терорист убив сім осіб.

Казахстан – найбільш економічно розвинута країна в Центральній Азії, і до цих пір ісламський екстремізм на його території практично не відчувався. Проте останнім часом в країні почастішали теракти.

У минулому місяці в Казахстані був прийнятий закон, що забороняє релігійні збори в державних установах. Цей закон покликаний запобігти подальшому поширенню екстремізму. Втім, за словами противників цього заходу, такий крок лише спровокує агресію з боку радикалів.

Цього року Корпус миру відзначає свою 50-ту річницю. За час свого існування організація відправила більше 200 000 добровольців у 140 країн світу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG