Спеціальні потреби

Як перемогти Путіна розповів претендент на президента США Бен Карсон


Республіканські претенденти Тед Круз, Бен Карсон, Джеб Буш
Республіканські претенденти Тед Круз, Бен Карсон, Джеб Буш

«Встановити системи ПРО в країнах Балтії, дати Україні наступальну зброю … ціни на нафту тримати низькими», - розповів претендент на президента.

Претендент у кандидати на президента США від Республіканської партії Бен Карсон обіцяє надіслати Україні наступальну зброю, а в разі російської агресії в країнах Балтії, почати бойові дії проти Росії.

Про це він сказав під час теледебатів з претендентами від Республіканської партії. Журналіст каналу FOX попросив Карсона розповісти про його дії у гіпотетичній ситуації. Якби Росія після своїх дій в Україні надіслала «зелених чоловічків» в Естонію, що би він робив, якби Естонія попросила про допомогу союзників по НАТО.

Бен Карсон, який за професією нейрохірург, сказав: «Насамперед я знаю, що Володимир Путін – опортуніст. Він використовує конфлікти. Ми мусимо йому щось протиставити. Насамперед, я би протидіяв йому в цілому балтійському регіоні. Нам треба там розмістити бронетанкові бригади, там є одна чи дві, але треба набагато більше. Необхідно проводити військові навчання - не лише в Естонії, але й в Латвії і Литві. Вони нажахані погрозами.

«Я вважаю, що треба встановити систему протиракетної оборони. Україні треба надати наступальну зброю. І я вважаю, що боротися треба також на економічному фронті, бо Путін це країна з однією конякою – нафтою і енергією. Треба допомагати технологіями видобування зі сланцю і, відверто кажучи, тримати ціни низькими, бо саме це стримує його».

Загалом питання Росії на дебатах постало побіжно. До колишнього губернатора Арканзасу Майка Гакабі журналістка Марта Меккелам звернулась із таким питанням: «Коли мова йде про ІДІЛ, ви казали «якщо Росія хоче допомогти нам убити дикунів, то в цьому вони з нами, а не проти нас». Але ми бачили так звану «допомогу» Путіна в Криму і в Україні.

Треба встановити систему протиракетної оборони. Україні треба надати наступальну зброю. І я вважаю, що боротися треба також на економічному фронті
Бен Карсон

«Британія цього тижня заявила про його можливу причетність до отруєння одного з його ворогів. Чи не показуєте ви свою нерозумність, вважаючи можливою співпрацю з Володимиром Путіним? Чи не виявляєте ви дурість вважаючи, що з ним можна працювати?».

Претенденту на президента США Гакабі довелось виправдовуватись.

«Я йому не довіряю. Я ніколи не казав, що вірю йому. Але якщо хтось готовий стріляти у тих, що й ми, то я більш, ніж готовий, дозволити їм використовувати їхні кулі», - сказав Майк Гакабі.

Оприлюднена під час дебатів статистика показала, що пошук в Інтернеті тем, пов’язаних з тероризмом і загрозами з 2008 по 2016 рік зріс в чотири рази. Міжнародна політика і ситуація у світі хвилює більшість американців лише, якщо це стосується їхньої безпеки.

Володимир Путін – опортуніст. Він використовує конфлікти. Ми мусимо йому щось протиставити
Бени Карсон

Питанню безпеки приділив чимало уваги один з фаворитів Республіканської партії сенатор Марко Рубіо.

«Я вважаю, що світ кращий і безпечніший за умови, що Америка – найпотужніша сила у світі. І лише з сильною Америкою ми зможемо перемогти це радикальне апокаліптичне угруповання ІДІЛ. – сказав Рубіо. - Тому, коли я буду президентом, ми відродимо нашу розвідку, щоб нам сказали, де терористи розташовуються. І ми відбудуємо американську армію, щоб знищити тих терористів. А якщо ми схопимо когось з тих терористів живцем, то місце їм на Ґвантанамо на Кубі, і ми з’ясуємо все, що вони знають. Бо коли я буду президентом, то на відміну від Барака Обами, ми триматимемо цю країну в безпеці».

Телеканал Fox проводив дебати 28 січня у партнерстві з компанією Google. Це стали другі найпопулярніші дебати в історії каналу, їх дивилося 12,5 мільйонів глядачів.

Дивіться також: Роль євангельських християн у президентській кампанії США

Християни за Трампа? Далеко не всі... Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

XS
SM
MD
LG