Спеціальні потреби

«Головним» з питань України у Пентагоні стала людина Байдена


Майкл Карпентер, який раніше обіймав посаду спеціального радника віце-президента США з питань Європи та Євразії, призначений заступником міністра оборони США з питань Росії, України, Євразії, Західних Балкан та контролю за звичайними озброєннями. Про це повідомляє видання Foreign Policy.

Карпентер заступив на посаді Евелін Фаркас, яка несподівано залишила посаду у жовтні на фоні повідомлень про її особисту незгоду із офіційною позицією США у питанні озброєння України.

Майкл Карпентер, який обіймав посаду радника Джозефа Байдена, добре поінформований про політику Білого дому щодо Росії та України. Карпентер також 12 років пропрацював у Державному департаменті США, а також був директором з питань Росії у Раді нацбезпеки США.

Байдена називають головним прихильником України у Білому домі. Починаючи з лютого 2014 року, віце-президент США чотири рази відвідав Україну. Деякі американські ЗМІ після останнього візиту Байдена до України відзначили, що віце-президент США вважає, що сприяння успіху України у запровадженні реформ та підтримка її національного суверенітету може бути його історичним здобутком та сформувати основу його політичної спадщини.

Дивіться також: За ідею заборонити мусульманам в'їзд до США Трампу дісталось з усіх сторін

За ідею заборонити мусульманам в'їзд до США Трампу дісталось з усіх сторін. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG