Спеціальні потреби

Міністерство юстиції США спостерігає за виборами у 28 штатах


На виборчій дільниці
На виборчій дільниці

Міністерство юстиції США буде спостерігати за виборами в 28 штатах Право Міністерства юстиції спостерігати за ходом голосування було обмежено в 2013 році рішенням Верховного суду. Співробітники Департаменту громадянських прав Міністерства юстиції США знаходяться на виборчих дільницях в 28 штатах, щоб стежити за ходом виборів. Як повідомили в понеділок представники міністерства, це на п’ять штатів більше, ніж при спостереженні за виборами 2012 року.

У більшості цих штатів знаходяться співробітники Міністерства юстиції, не володіючи повноваженнями для доступу до виборчих дільниць. Такий результат рішення про скасування деяких частин Закону про виборчі права, яке було прийнято Верховним судом у 2013 році. Це рішення обмежило можливості міністерства з розміщення спостерігачів, яким надано безперешкодний доступ до процесу голосування.

Цього року розташовано понад 500 службовців міністерства на виборчих дільницях у порівнянні з 780 службовцями на загальних виборах чотири роки тому.

Судові органи дозволили службовцям Міністерства юстиції спостерігати за ходом виборів у п’яти штатах: Алясці, Каліфорнії, Луїзіані, Нью-Йорку і Алабамі.

У деяких штатах будуть також перебувати групи спостерігачів, доступ яких до виборчих дільниць залежить від рішення місцевих органів влади.

Дивіться також: Андрій Мегера: «Україна може повчитися у США високої довіри до інститутів влади та виборчих комісій»

XS
SM
MD
LG