Спеціальні потреби

Японія назвала «жалюгідними» військові плани Росії на Далекому Сході


Демонстрація на підтримку «російськості» Курильських островів
Демонстрація на підтримку «російськості» Курильських островів

Японія назвала жалюгідними плани Росії щодо архіпелагу островів, претензії на які мають обидві країни. Представник японського уряду Юкіо Едано зробив таку заяву на брифінгу для репортерів, під час якого сказав, що Токіо пильно спостерігатиме військові дії Росії в регіоні.

Едано зробив цю заяву після того, як російське інформаційне агентство Інтерфакс повідомило, що Москва розгорне на спірних островах систему надзвукових крилатих ракет земля – вода. Спірні острови відомі в Росії як Курильські, а в Японії як Північні території. За повідомленням агентства, високопоставлений російський генерал заявив, що на одному з островів будуть розміщені також бойові вертольоти.

Японські інформаційні агентства повідомили в середу, що Росія заперечує, що вона планує будь-яке нарощування зброї в регіоні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG