Спеціальні потреби

Абе: проблеми на АЕС Фукусіма не повинні перешкодити проведенню Олімпіади


Прем’єр-міністр Японії Сінзо Абе заявив, що витік радіоактивної води з пошкодженої АЕС Фукусіма не повинен загрожувати зусиллям його країни стати господарем Олімпійських ігор у 2020 році.

Абе, який є прихильником атомної енергетики, зробив цю заяву в середу перед відбуттям на саміт Великої 20 в Росії. Він сказав репортерам, що опісля він відбуде до Аргентини, щоб сказати Міжнародному Олімпійському комітету, що за сім років проблема буде повністю наладнана.

Недавно японські органи влади визнали, що сотні тонн радіоактивної води витікають з цистерн електростанції до недалекого Тихого океану.

Витік радіоактивної води збільшив сумніви щодо очисних робіт на АЕС та її закриття через майже два з половиною року після того, як її пошкодив землетрус і спричинений ним цунамі. Це була найбільша у світі ядерна катастрофа за останні 25 років.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG