Спеціальні потреби

Пан Гі Мун відвідав людей, евакуйованих з району АЕС Фукусіма


Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун
Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун заявив, що уряд Японії ділитиметься з міжнародною громадськістю цінним досвідом, який залишили землетрус, цунамі і ядерна катастрофа.

У понеділок Пан Гі Мун відвідав Фукусіму, де він перебував у зоні евакуації і розмовляв із приблизно 300 людьми , що були змушені залишити свої доми в районі пошкодженої АЕС, закликаючи їх до витривалості. Після цього візиту генеральний секретар ООН заявив групі учнів середньої школи, що весь світ підтримує їх у цьому тяжкому випробуванні.

Пан Гі Мун відвідав Токіо, де мав зустріч з прем’єр-міністром Японії Наото Каном. Після зустрічі він сказав, що Японія поділиться своїм цінним досвідом з трагедії, зокрема в галузі зменшення наслідків катастрофи і підготовки до неї.

На наступний місяць Пані Гі Мун скликав саміт Генеральної Асамблеї з питань ядерної безпеки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG