Спеціальні потреби

В Індійському Кашмірі знайдено масові поховання


Кашмірські селяни проходять повз кладовище на якому поховані невідомі особи.
Кашмірські селяни проходять повз кладовище на якому поховані невідомі особи.

Влада Індії визнала існування на території підконтрольного Індії штату Кашмір масових поховань більш ніж 2-от тисяч жертв довготривалого конфлікту в регіоні.

Державна комісія з прав людини в штатах Джамму та Кашмір в неділю заявила, що в ході її трирічної роботи в регіоні було виявлено 2156 невпізнаних тіл в 38-ми похованнях.

Влада Індії провела розслідування у відповідь на звинувачення на адресу індійських сил безпеки в порушеннях прав людини в ході протистояння з ісламськими сепаратистами в регіоні.

За повідомленнями правозахисників, від початку діяльності повстанців в регіоні та їх протистояння із Індійськими збройними силами, безвісти зникли більше 8 тисяч людей. Сепаратисти домагаються відділення від Індії, в якій більшість складають індуїсти, та приєднання до ісламського Пакистану.

За більш ніж 20 років конфлікту загинули близько 50 тисяч людей.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG