Спеціальні потреби

Міжнародна громадськість хоче збільшити кількість миротворців у Кот д’Івуарі


Патруль сил ООН на вулицях Абіджана - столиці Кот д’Івуару
Патруль сил ООН на вулицях Абіджана - столиці Кот д’Івуару

Сполучені Штати ведуть розмови з африканськими країнами про можливість посилення міжнародних сил втримання миру в Кот д’Івуарі у зв’язку з продовженням політичної кризи в тій африканській країні.

Представники Державного департаменту США кажуть, що вони ведуть на цю тему розмови із західноафриканськими країнами і Францією, колонією якої був колись Кот д’Івуар.

Американські офіційні особи підкреслюють, що збільшення миротворчих сил в Кот д’Івуарі не матиме на меті усунення від влади нинішнього лідера Лорана Ґбаґбо, але унеможливлення йому використання своїх сил для того, щоб залишитися при владі.

Ґбаґбо відмовляється подати у відставку, незважаючи на тиск з боку африканських та західних країн, щоб він визнав свого суперника Алласана Куатарра переможцем президентських виборів, які відбулися там минулого місяця.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG