Спеціальні потреби

Палестинці: США не здатні продовжувати мирні переговори


Будівництво еврейського поселення на Західному Березі
Будівництво еврейського поселення на Західному Березі

Палестинські офіційні особи піддали під сумнів здатність Сполучених Штатів продовжувати мирні переговори між ізраїльтянами і палестинцями.

Вони зробили такі заяви в середу, наступного дня після того, як уряд США відмовився від зусиль переконати Ізраїль, щоб він відновив мораторій на більшість будівництва поселень на Західному березі. Це було головною вимогою палестинців для відновлення прямих мирних переговорів.

Представники Державного департаменту США заявили у вівторок, що офіційний Вашингтон не вірить, що в цей час мораторій становить основу для відновлення прямих переговорів.

Вони сказали, що ширші зусилля для досягнення розв’язки, що передбачає також створення Палестинської держави, продовжуватимуться, додаючи, що мета про рамкову угоду щодо основних питань не змінилася.

Катарська інформаційне агентство заявило в середу, що президент Палестинської автономії Махмуд Аббас отримав листа від США, що стосується мирних переговорів.

За повідомленням цього агентства, представник палестинського президента Набіль Абу-Рудейна сказав, що Аббас не дасть відповіді на листа перед нарадами з палестинським органами влади і Лігою арабських держав.

XS
SM
MD
LG