Спеціальні потреби

Обама: США зроблять усе можливе задля миру на Близькому Сході


Єрусалим
Єрусалим

Президент Обама заявив, що він «вдасться до всіх необхідних заходів» у намаганні встановити мир на Близькому Сході. Обама говорив про важкі переговори між Ізраїлем і палестинцями в середу у промові в Індонезійському університеті в Джакарті.

Він сказав, що залишаються величезні перешкоди, але що Сполучені Штати віддані справі мирного майбутнього, що передбачає в сусідстві Ізраїль і Палестинську державу.

Після прибуття до Індонезії Обама висловив незадоволення з приводу близькосхідного мирного процесу. Під час прес-конференції з президентом Індонезії Обама критикував Ізраїль і палестинців за те, що вони не зробили «додаткових зусиль», необхідних для збільшення довір’я.

Він, серед іншого, піддав критиці рішення Ізраїлю про будівництво 1300 нових квартир у спірному Східному Єрусалимі, кажучи, що така діяльність ніколи не є допоміжною в ході мирних переговорів.

Проте, в опублікованій офісом прем’єр-міністра Беньяміна Нетаньягу заяві сказано: «Єрусалим не є поселенням. Це столиця держави Ізраїль».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG