Спеціальні потреби

Нетаньягу хоче зустрічатися з президентом Аббасом що два тижні


Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що в ході прямих мирних переговорів він хоче зустрічатися з палестинським президентом Махмудом Аббасом що два тижні.

Ізраїльські засоби масової інформації повідомляють, що в четвер увечері Нетаньягу сказав своїм радникам, що він планує особисто очолити ізраїльську делегацію на переговори.

Палестинський та ізраїльський лідери мають зустрітися у Вашингтоні наступного тижня, щоб відновити мирні переговори, які зайшли в глухий кут у 2008 році.

Однією з найбільш спірних проблем конфлікту є будівництво єврейських поселень на території, на якій палестинці хочуть створити свою державу.

Аббас застеріг, що мирні переговори припиняться, якщо Ізраїль не продовжить мораторію на будівництво поселень, що закінчується 26 вересня.

Міністр закордонних справ Ізраїлю Авігдор Ліберман каже, що продовження мораторію викличе незадоволення єврейських поселенців, які погрожують повалити правлячу коаліцію в Ізраїлі, якщо не буде скасовано тимчасової заборони на будівництво поселень.

XS
SM
MD
LG