Спеціальні потреби

Барак: рішення стосовно єрусалимського будівельного проекту є нерозсудливим


Міністр оборони Ізраїлю заявив, що схвалення радою директорів Єрусалимського муніципального планувального комітету проекту, який передбачає знесення понад 20 палестинських домів для будівництва парку і туристичного центру, немає смислу.

Егуд Барак, який раніше займав посаду прем’єр-мінстра Ізраїлю, зробив таку заяву сьогодні у США, куди він прибув для розмов з представниками адміністрації Обами.

У понеділок речник Державного департаменту Філліп Краулі застеріг, що цей будівельний проект може поставити під загрозу й так уже складні близькосхідні мирні зусилля.

Краулі заявив, що це рішення може підважити довіру, яку він назвав «фундаментальною» для проведення переговорів між Ізраїлем та палестинцями. Він додав, що цей план може викликати насильство.

Єрусалиський планувальний комітет схвалив проект будівництва Королівського саду, до чого закликав мер Єрусалиму Нір Баркат.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG