Спеціальні потреби

Беньямін Нетаньягу змагається за четвертий термін на посаді прем’єр-міністра Ізраїлю


Нетаньягу після голосування

В Ізраїлі відбуваються всенаціональні вибори, на яких Беньямін Нетаньягу змагається за четвертий термін на посаді прем’єр-міністра.

Результати опитування громадської думки вказують на те, що консервативна партія Нетаньягу Лікуд поступається ліво-центристському альянсу, який очолений лідером Сіоністського союзу Іцхаком Герцоґом.

У зв’язку з тим, що жоден з кандидатів, як вважають, не отримає більшості в Кнесеті, в якому 61 місце, відбувається інтенсивна кампанія кандидатів для отримання підтримки з боку менших угруповань, від комуністів і очолених арабами партій до організацій ортодоксальних євреїв.

Прем’єр-міністр закликав до проведення виборів три місяці тому після усунення своїх високопоставлених коаліційних партнерів. Експерти кажуть, що ці вибори є насправді референдумом щодо керівництва Беньяміна Нетаньягу.

Перед голосуванням Нетаньягу відмовився від своєї попередньої позиції щодо Палестинської держави, кажучи в понеділок, що він ніколи не підтримає Палестинської держави, якщо він залишиться на посаді.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG