Спеціальні потреби

Ізраїль розширює поселення на Західному березі, ігноруючи заклики США


Робітники готуються до будівництва на Західному березі.

Ізраїль прийняв рішення про зведення ще 277 будинків в єврейському поселенні, розташованому на окупованому Західному березі.

Міністерство оборони Ізраїлю в понеділок повідомило, що міністр оборони Егуд Барак схвалив розширення забудови в поселенні Аріель. Окрім того Ізраїль пізніше зведе щонайменше 100 будинків для ізраїльтян, евакуйованих з Гази в 2005 році.

Минулого тижня Міністерство внутрішніх справ Ізраїлю остаточно погодило план зведення 1600 нових будинків для євреїв, які мешкають у Східному Єрусалимі. Повідомляється, що незабаром буде погоджено будівництво ще 2700 будинків у місті.

Речник міністерства заявив, що план побудови житла є реакцією на нещодавні протести з приводу високої вартості житла та заклики забезпечити більшу доступність житла в Ізраїлі.

Минулого тижня Білий дім закликав ізраїльтян та палестинців не вдаватись до заходів, які ускладнять мирний процес.

Палестинці прагнуть зробити Східний Єрусалим столицею своєї майбутньої країни. Вони відмовились повертатись до мирних переговорів доки Ізраїль не припинить будівництва в місті та на Західному березі.

Палестинський президент Махмуд Аббас домагається визнання державами-членами ООН існування Палестинської держави на всій території Західного берега, сектора Газа та Східного Єрусалима. Ізраїль захопив ці території в ході війни 1967 року.

Ізраїльські війська було виведено з Гази в 2005 році.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG