Спеціальні потреби

Китай вивчає повідомлення про викрадення екстремістами його громадянина


Бойовики «Ісламської держави» нищать історичні пам’ятки
Бойовики «Ісламської держави» нищать історичні пам’ятки

Міністр закордонних справ Китаю заявив у четвер, що уряд вивчає повідомлення про можливе викрадення екстремістами «Ісламської держави» китайського громадянина.

Цю заяву було зроблено наступного дня після того, як екстремістське угруповання оприлюднило в Інтернеті знімки двох чоловіків і висунуло вимогу, щоб виплатити грошову суму за їх звільнення. Чоловіків було опізнано як 50-річного китайця Фаня Цзінхуея і 48-річного норвежця Оле Йогана Ґрімсґаарда-Офстада.

У повідомленні не сказано, коли їх було викрадено і де вони утримуються.

Прем’єр-міністр Норвегії Ерна Сольберґ заявила в середу, що органи влади ще у січні довідалися про можливе викрадення норвежця, якому понад 40 років, в Сирії, і що, на їх думку, його викрало угруповання «Ісламська держава».

Сольберґ заявила, що Норвегія «застосовує всі доступні ресурси» для звільнення свого громадянина, але наполягала, що уряд не платить викупу терористам.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG