Спеціальні потреби

Бойовики «Ісламської держави» захопили Рамаді


Рамаді у суботу, 16 травня
Рамаді у суботу, 16 травня

Державний секретар США Джон Керрі висловив упевненість у тому, що проурядові сили в Іраку відновлять свій контроль над містом Рамаді.

За повідомленням місцевої влади, внаслідок триденних боїв за контроль над адміністративним центром провінції Анбар, що за 125 кілометрів на захід від Багдада, загинуло близько 500 людей.

Бойовики радикального угрупування «Ісламська держава» в неділю заявили про повне захоплення ними іракського міста Рамаді.

Прем’єр-міністр Іраку Гайдар аль-Абаді закликав збройні формування підтримати урядові сили у спробах відбити Рамаді у ісламістів.

Як повідомляється, у понеділок бійці почали прибувати в район, який також став об’єктом щоденних очолюваних США повітряних ударів по позиціях ІДІЛ.

Державний департамент США відмовився підтвердити заяву бойовиків «Ісламської держави» про захоплення Рамаді, кажучи лише, що ситуація в місті «нестійка». Проте речник губернатора провінції заявив, що урядові сили здають свої позиції і залишають місто.

Урядові армії Іраку і Сирії продовжують вести боротьбу з посяганнями «Ісламської держави» на їх території, в той час як міжнародна коаліція на чолі з США завдає щоденні повітряні удари по позиціях бойовиків.

XS
SM
MD
LG