Спеціальні потреби

Більшість молоді в Україні не вірять у майбутнє і не готові прийти на вибори – дослідження IRI


Стівен Нікс
Стівен Нікс

Лише 20% української молоді вірять у краще майбутнє, – про це свідчить опитування Міжнародного республіканського інституту (IRI), проведене на замовлення Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Менше третини респондентів віком від 18 до 35 років планують взяти участь у наступних виборах.

Зневіра та апатія є хвилюючим сигналом, вважає директор євразійських програм Стівен Нікс.

«Тоді як молодь України – це та вікова група, серед якої є найбільше підтримки членства в Євросоюзі, їхнє політичне віддалення хвилює. Особливо напередодні президентських та парламентських виборів в Україні в 2019 році», – зазначив програмний директор IRI Стівен Нікс.

«Дуже важливо, щоб уряд та політичні партії в Україні вжили рішучих кроків, аби завоювати довіру виборців, включно з молоддю, адресуючи до них питання, які найбільше їх хвилюють», – додав він.

Дослідження також демонструє надзвичайно низьку довіру людей до галузі охорони здоров’я. Більше половини опитаних українців сказали, що не вірять, що держава могла б їм надати медичні послуги в разі серйозного захворювання. У східній Україні такої зневіри більше, ніж у західній.

«Це хвилююче дослідження підкреслює важливість нещодавно ухваленої реформи охорони здоров’я, яку проводить в.о. міністра Уляна Супрун, яка намагається надати медичній системі радянського типу європейських стандартів», йдеться в заяві програмного директора Міжнародного республіканського інституту.

Дослідження проводилось по всій території України, крім Криму та окупованих територій, в період з 15 по 31 березня 2018 року. Статистична похибка не перевищує 2%.

Дивіться також: Як українська діаспора турне гурту «СКАЙ» проводити допомагала

Як українська діаспора турне гурту «СКАЙ» проводити допомагала. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG