Спеціальні потреби

В Іраку озброєні особи напали на шиїтську родину


На південь від столиці Іраку Багдада невідомі озброєні особи напали на шиїтську родину, вбиваючи 16 людей. Це сталося через кілька годин після хвилі бомбових атак, у результаті якої загинуло щонайменше 50 людей.

Офіційні особи кажуть, що після перестрілки протягом ночі нападники висадили в повітря два будинки. Інцидент стався в місті Латіфія. Минулого тижня в тому місті загинуло щонайменше п’ятеро членів шиїтської родини.

Атаки у вівторок увечері були скеровані проти ресторанів, ринків і мечетей у переважно шиїтських районах столиці.

Найсерйозніша атака сталася у районі, де, за повідомленням органів влади, від вибухів однієї або більше замінованих машин на велелюдній вулиці загинуло щонайменше дев’ятеро людей.

Найновіші вбивства пов’язані із хвилею насильства у відповідь на зусилля органів влади придушити спроби сунітських повстанців, які мають зв’язки з аль-Кайдою, розпалювати релігійно і етнічно мотивоване напруження.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG