Спеціальні потреби

В Іраку проходять громадські протести


Антиурядовий протест у Багдаді
Антиурядовий протест у Багдаді

Під час протестів в Іраку, учасники яких закликають до покращення громадських послуг і заходів проти корупції в уряді, загинуло щонайменше п’ятеро людей. Поліція каже, що смертельні випадки сталися в п’ятницю під час сутичок між протестувальниками і поліцією в містах Гавіджа і Басра.

Тисячі людей по всьому Іраку беруть участь у планованому «дні гніву», надиханому протестами в Тунісі, Єгипті, та інших близькосхідних країнах.

В районі центральної площі в Багдаді, де відбуваються протести, посилено заходи безпеки. В місті накладено заборону на користування автомобілями, тому люди мусять пішки іти на місце протестів.

У четвер у телевізійній промові прем’єр-міністр Нурі аль-Малікі закликав іракців бойкотувати протести, кажучи, що вони організовані повстанцями і прихильниками колишнього іракського лідера Саддама Гусейна, які хочуть підбурювати до насильства.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG