Спеціальні потреби

Президент Талабані доручив аль-Малікі сформувати уряд Іраку


Президент Талабані просить аль-Малікі сформувати новий уряд Іраку
Президент Талабані просить аль-Малікі сформувати новий уряд Іраку

Президент Іраку Джалаль Талабані попросив чинного прем’єр-міністра Нурі аль-Малікі сформувати новий уряд і покласти край тупиковій ситуації, яка паралізує країну з часу загальних виборів у березні цього року.

Офіційне прохання президента Талабані дає аль-Малікі 30 днів для створення кабінету міністрів.

Довго очікуване повідомлення надійшло через два тижні після того, як шиїтські, сунітські та курдські політичні лідери досягли угоди про поділ владою, в результаті чого аль-Малікі залишився на посаді на другий термін.

Президент Талабані мав призначити аль-Малікі прем’єр-міністром минулої неділі, але відстрочив це рішення, щоб дати йому більше часу для проведення переговорів щодо призначень на міністерські посади.

Якщо аль-Малікі не зможе сформувати нового уряду протягом 30 днів, конституція вимагає від президента призначити нового кандидата.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG