Спеціальні потреби

У західному районі Мосула продовжуються бої з бойовиками «Ісламської держави»


Мосул, 4 березня 2014
Мосул, 4 березня 2014

Командування іракських військ повідомило про звільнення від бойовиків «Ісламської держави» головного урядового будинку в західному районі Мосула.

Наступальна операція, підтримана авіаударами очоленої США коаліції, має на меті звільнення останнього великого іракського міста, яке і далі частково контролюється угрупованням «Ісламська держава».

Мости через річку Тигр, які сполучують обидві частини міста, дуже пошкоджені. Іракські військові кажуть, що вони тепер контролюють західну сторону двох мостів.

У 2014 році угруповання «Ісламська держава» захопило велику територію на півночі й заході Іраку, а також у східній частині Сирії.

У січні, після кількамісячних боїв, іракські війська звільнили східний район Мосула. Тепер вони зосереджують увагу на західній частині міста, що розташована через річку Тигр, де наступальна операція розпочалася два тижні тому.

Бої за Мосул збільшили занепокоєння щодо долі сотень тисяч людей. Працівники організацій допомоги повідомили, що щодня кілька тисяч людей залишають місто.

Дивіться також: Про суд над Романом Насіровим - заступник глави адміністрації президента України Дмитро Шимків

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG