Спеціальні потреби

Чи постачає Іран зброю Талібану в Афганістані?


Чи постачає Іран зброю Талібану в Афганістані?
Чи постачає Іран зброю Талібану в Афганістані?

Офіційні особи західної коаліції в Афганістані повідомили, що минулого місяця бійці НАТО в Афганістані вилучили в Талібану потужні ракети іранського виробництва.

Представники коаліційних сил повідомили на умовах анонімності про інцидент, який стався на кордоні між Іраном та Пакистаном 5-го лютого. Того дня війська НАТО оточили конвой Талібану та вилучили 50 ракет з радіусом ствола 122 міліметри, вироблених в Ірані. За словами джерела, радіус дії ракет – 20 км. Один дипломат заявив британській газеті «Ґардіан», що це – удвічі більше, ніж та зброя, якою до цього володів Талібан.

Міністр внутрішніх справ Ірану, який як раз перебуває з візитом в Афганістані, цю інформацію відкинув та звинуватив західних офіційних осіб у брехні та намаганні розколоти мусульманські народи.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG