Спеціальні потреби

В Ірані розпочався суд над американцями, звинуваченими у шпигунстві


В Ірані розпочався суд над американцями, звинуваченими у шпигунстві
В Ірані розпочався суд над американцями, звинуваченими у шпигунстві

За повідомленнями західних ЗМІ, в Ірані сьогодні розпочався суд над трьома американцями, яких звинувачують у шпигунстві і в нелегальному перетині кордону у 2009 році.

Цитуючи джерела в Ірані, інформаційні агентства повідомляють, що суд розпочався сьогодні за закритими дверима зі забороною на присутність будь-яких спостерігачів, включно з послом Швейцарії Лівією Аґості, яка представляє інтереси США в Ірані.

Іранські правоохоронці затримали громадян США Сару Шоурд, її нареченого Шейна Бауера та їхнього друга Джоша Фаттала у липні 2009 вздовж іранського кордону з північним курдським районом Іраку. Всі троє кажуть, що вони не знали, що перетинають кордон у цьому віддаленому гористому регіоні.

Іран звільнив Шоурд під заставу у вересні минулого року і дозволив її повернутися до США. Іранський уряд вимагав її присутності на судовому процесі, проте, як гадається, її судять заочно.

У разі американців буде визнано винними, їм загрожує до трьох років позбавлення волі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG