Спеціальні потреби

Новий вірус атакував кібер-простір Ірану


Бушерська АЕС
Бушерська АЕС

Голова організації цивільної оборони Ірану повідомив про опізнання нового комп’ютерного вірусу, який атакував іранський кібер-простір. Іранське напівофіційне інформаційне агентство Мер посилалося на слова Голама Резу Джалалі, який сказав у понеділок, що так званий віру Stars був сумісним з атакованою комп’ютерною системою, але конкретно не назвав атаковано об’єкта, який цей вірус міг би пошкодити. Він лише додав, що тепер експерти більше вивчають код вірусу.

На початку цього місяця Джалалі сказав, що це Ізраїль і Сполучені Штати несуть відповідальність за вірус, який пошкодив ядерну програму Ірану після того, як вірус з’явився торік.

Він сказав, що, за результатами слідства, вірус, відомий як Stuxnet, атакував атомну електростанцію в Бушері, але, за словами іранських посадовців, він не мав впливу на важливі системи електростанції.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG