Спеціальні потреби

Іран готовий розпочати ядерні переговори з Віденською групою


Голова Організації з атомної енергетики Ірану Алі Акбар Салегі заявив, що його країна готова розпочати переговори із Сполученими Штатами, Росією і Францією в справі угоди про ядерне паливо.

За повідомленням іранського агентства новин, Салегі сказав, що через кілька днів Іран буде готовий розпочати переговори з країнами, які належать до так званої Віденської групи.

На початку цього тижня представник Державного департаменту заявив, що Вашингтон готовий відновити переговори з Іраном у справі можливої угоди про ядерне паливо і ширших питань, пов’язаних з ядерною програмою. Однак не було ясно, чи Іран пропонував іти поза питання палива.

Іран відкинув підтримувану ООН угоду про постачання палива для ядерного реактора в Тегерані. Тоді він самостійно розпочав збагачувати уран, що викликало занепокоєння серед міжнародної громади, що він може кінець кінцем використати цей процес для виготовлення ядерної зброї. Однак Іран твердить, що його ядерна програма мирного призначення.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG