Спеціальні потреби

Іран піддав гострій критиці ізраїльсько-палестинські переговори


Президент Ірану Махмуд Ахмедінеджад піддав критиці щойно започатковані мирні переговори між Ізраїлем і палестинцями та сказав, що вони приречені на невдачу.

Ахмедінеджад заявив на мітингу у п’ятницю, що лише палестинці можуть вирішити свою долю, а не західні країни. За його словами, опір – це єдиний шлях для палестинців гарантувати свої права.

Іранський лідер зробив ці заяви на мітингу для відзначення Дня аль-Кудс, щорічній події в Ірані в останню п’ятницю Рамадану для вислову підтримки палестинцям. Учасники мітингу голосно схвалювали промову Ахмедінеджада ій вигукували «геть Ізраїль».

Мітинг відбувся після відкриття у четвер прямих переговорів у Вашингтоні між прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу і палестинським президентом Махмудом Аббасом. Це перший такий діалог за майже два роки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG