Спеціальні потреби

У США в продажу з`явився довгоочікуваний iPad


Довгоочікуваний у США iPad компанії Еппл днями нарешті потрапив на полиці магазинів. Щоби купити його, люди шикувалися під дверима у черги за багато годин до відкриття з єдиною думкою в голові – придбати останню технологічну новинку в світі. Та чи вартувало воно того і, що взагалі це за штука така iPad?

Працівники магазинів Еппл по всій країні з ентузіазмом зустрічали перших покупців нового пристрою iPad.

iPad це - частково ноутбук, частково смартфон, частково кінотеатр, ігрова приставка, бібліотека і фотоальбом.

Реакції на появу новинки неоднозначні.

«Не думаю, що він замінить мені ноутбук. Але він може виконувати багато функцій, якими я зараз користуюся», - каже один покупець.

«Він такий легкий і портативний. Я буду користуватися ним у подорожах, читатиму електронну пошту, дивитимуся телешоу, коли схочу відпочити, тощо», - говорить другий.

Попри ажіотаж серед покупців, чимало фахівців схвильовані тим, що iPad додасть проблем галузі комунікацій. Адже у світі стає все більше людей, котрі, як каже представник федеральної комісії зв’язку Джуліус Геначовскі, використовують дедалі більше електронних пристроїв, які дедалі більше навантажують мережі зв’язку:

«Якщо ми не візьмемося за цю проблему, то покупці усіх цих пристроїв просто не матимуть сервісу, який вони очікують отримати. Швидкість Інтернету буде дуже повільною, з’єднання буде перериватися, все це буде розчаровувати».

За приблизними підрахунками, вже до кінця цього року буде продано близько шести мільйонів iPad-ів. То ж можна лише припускати, що станеться з мережами зв’язку. Та попри все це, сьогодні покупці над цією проблемою, схоже, не задумуються.

Один з покупців говорить, що не може дочекатися коли принесе його додому, синхронізує, завантажить туди музику, фільми, все інше. Він каже, що уявляє собі як це буде чудово просто сидіти на дивані і мати все під рукою в одному компактному розмірі.

Власне, не зовсім все. В новому пристрої є й свої мінуси: на ньому не можна буде дивитися флеш-відео, він немає відеокамери, а на дзеркальному екрані залишатимуться відбитки пальців. Коштує він від п’ятисот до восьмисот доларів. І компанії Еппл треба буде попрацювати над тим, щоби його купили ті, хто вже користується смартфонами, ноутбуками та іншими електронними пристроями.

  • 16x9 Image

    Руслан Петричка

    Руслан Петричка – керівник Української служби Голосу Америки. В журналістиці - з 1998 року. Працював репортером, телевізійним ведучим, продюсером. На Голосі Америки спеціалізуюся на питаннях внутрішньої політики США та українсько-американських відносинах.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG