Спеціальні потреби

Гігант інвестиційного бізнесу відкриває світовий центр у Варшаві


Один з найбільших інвестиційних банків світу JP Morgan Chase відкриває новий світовий корпоративний центр в Варшаві. Він планує найняти більше 3 000 співробітників в столиці Польщі протягом трьох років, повідомляють ЗМІ.

Про це оголосив Стів Коген, управляючий директор JP Morgan Chase та віце-прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький у вівторок у Варшаві.

"JPMorgan обрав Варшаву для відкриття свого операційного центру", - твітує посольство Польщі в США.

Цей крок ілюструє привабливість Польщі для іноземних інвесторів, зумовлене потужним економічним зростанням, яке сягає 4 відсотків на рік, а також наявністю висококваліфікованої робочої сили, вартість якої все ще менше, ніж в Західній Європі, коментує Reuters.

Ще одним важливим фактором стало те, що світові бізнеси намагаються частково перенести свою діяльність з Британії до інших країн-членів Європейського Союзу через плани Великобританії покинути ЄС.

«Це – найбільший світовий банк, один з найбільш динамічних і він справді створить базу в Польщі, - сказав Моравецький в радіо інтерв’ю, повідомляє Financial Times, - це – величезний успіх. Це – як Мерседес сфери послуг».

Новий операційний центр, серед іншого, буде здійснювати управління ризиками та функції контролю для банку в Європі та Азії. Протягом останніх років, Польщі стала важливим центром, де більше 200 000 співробітників працюють в сфері фінансових послуг, повідомляє Financial Times.

Дивіться також: Як аналізують результати виборів у Німеччині і який вплив вони можуть мати на Україну?

Як аналізують результати виборів у Німеччині і який вплив вони можуть мати на Україну? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:38 0:00

  • 16x9 Image

    Оксана Бедратенко

    Вебредакторка, журналістка, економічна оглядачка Української служби Голосу Америки. Висвітлюю теми міжнародних санкцій, економіки воєнного часу, світові тенденції на ринках нафти та газу, новини фінансової сфери. Пояснюю просто складні теми міжнародних відносин, економіки США, України та світу, як в розлогих статтях, так і в коротких графічних відео.

Відео - найголовніше

США: Дайджест головних подій тижня. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00
XS
SM
MD
LG