Спеціальні потреби

100-літній ювілей бойскаутів – іноземні делегації


Тисячі бойскаутів з різних куточків США та світу святкують 100-річчя з часу заснування скаутського руху у США. Подібні зібрання проводяться кожних чотири роки. На них з’їжджаються хлопці віком від 11 до 18 років, які розважаються, знайомляться між собою і просто відпочивають. Втім, цьогорічне зібрання особливе – на нього приїхало кілька сотень скаутів з різних куточків світу.

Серед іноземних делегацій – хлопці із Сальвадору. Один з них - Карлос Ернандес говорить, що для нього і його друзів така нагода може бути раз у житті. І він також підкреслює, що це вперше, що вони виїхали за межі Сальвадору.

На цьогорічний зліт приїхало близько 400 осіб з поза меж Сполучених Штатів. Загалом представлено 26 країн світу. Чейс Олівєрі прибув до Вірждинії з Пуерто-Ріко.

«Це чудова нагода познайомитися з молоддю з різних куточків світу. Тут можна знайти друзів, отримати досвід і просто порозважатися. Саме для цього цей зліт і вша».

Деякі скаути приїхали з Карибських островів Тринідад і Тобаго. Елечі Тодд говорить, що із задоволенням зустрічається зі скаутами з усього світу.

«Я зустрів людей з Пуерто-Ріко, з Єгипту, Гренади. А коли побачив людей аж з Саудівської Аравії, то відчув себе у своїй тарілці».

Ікаро Мота з Бразилії говорить, що на злеті поборов свій страх перед висотою.

«Я боюся висоти, але сьогодні я піднявся справді високо і це – чудово».

Більшість міжнародних скаутів розподілені поміж групами американських хлопців. Вімел Пресад з Малайзії щасливий, що повезе зі собою додому стільки приємних спогадів:

«Це привітність та гостинність американських бойскаутів. Така нагода побувати тут справді випадає раз в житті».

А як хлопці збираються тримати контакт? «У вас є Фейсбук?» – питає американський бойскаут хлопця з Бразилії. «Так, звісно що є», – відповідає той

Незалежно від того звідкіля приїхали хлопці, їх об’єднує рух бойскаутів, і вони сподіваються, що після від’їзду додому у них залишаться нові друзі, з якими товаришуватимуть усе життя.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG