Спеціальні потреби

Трамп закликав ухвалити фінансування відновлення інфраструктури США у 2 трильйони доларів


Два трильйони доларів з акцентом винятково на створенні робочих місць та відбудові колись величної інфраструктури нашої країни! Четверта фаза​
Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп у вівторок закликав американських законодавців ухвалити фінансування розвитку інфраструктури у Сполучених Штатах у якості нового етапу підтримки економіки на тлі коронавірусу.

"Маючи відсоткову ставку всередині США на рівні 0, настав час для законопроекту про розвиток інфраструктури на який чекали десятиліттями. Він має бути дуже великим та сміливим. Два трильйони доларів з акцентом винятково на створенні робочих місць та відбудові колись величної інфраструктури нашої країни! Четверта фаза (пакетів підтримки економіки на тлі коронавірусу - прим. ГА)", - відзначив президент США у Twitter.

Підтримка інфраструктури США розглядається частиною законодавців США, як наступний крок спрямований на посилення економіки країни, яка переживає скорочення через заходи спрямовані на подолання поширення коронавірусу. Наприклад, у Демократичній партії пропонують взятись за оновлення урядової системи постачання питної води, лікарень, покращення доступу до Інтернет у регіонах. У демократичній партії вважають, що це серед іншого дозволить створити нові робочі місця на тлі збільшення безробіття.

Між тим лідер республіканської більшості у Сенаті США Міт Макконнелл у вівторок закликав почекати результатів вже ухвалених заходів щодо підтримки економіки, висловивши застереження щодо підтримки ініціатив Демократичної партії.

Бачення пріоритетних проектів у царині інфраструктури президента США відрізняється від пріоритетів Демократичної партії. У 2018-му році Трамп наголошував, що він вважає першочерговим відновлення "доріг, мостів, тунелів, аеропортів та ін.". Тоді ж президент скаржився на відсутність підтримки його планів з боку Демократичної партії.

"Трамп довго хотів здійснити масивний інфраструктурний проект фінасований боргом. Республіканці у Конгресі противились. Під час кризи, можливо, він може подолати їх спротив", прокоментував сьогоднішню пропозицію президента США Джонатан Сван, журналіст видання Axios.

Дивіться також: Пандемія: як досягти зниження показників? Коментар директора надзвичайної програми ВООЗ

XS
SM
MD
LG