Спеціальні потреби

В Індії зроблено поступ у боротьбі з поліомієлітом


Вакцинація дитини від поліомієліту (Індія)
Вакцинація дитини від поліомієліту (Індія)

Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила, що в п’ятницю, перший раз в історії, Індія відзначатиме річницю без випадку поліомієліту. Представниця ВООЗ Сона Барі, яка займається боротьбою з поліомієлітом, привітала цю подію, але додала, що це лише початок процесу.

Вона сказала, що наступні кілька тижнів будуть дуже важливими для службовців ВООЗ, які очікуватимуть даних за минулий рік.

Пані Барі заявила, що Індія вважатиметься вільною від поліомієліту, якщо протягом наступних шести тижнів не буде виявлено вірусу цієї хвороби. Вона також сказала, що коли не буде випадків захворювання протягом трьох років, то весь регіон Південно-Східної Азії буде оголошений вільним від поліомієліту. Ідеться про такі країни, як Бангладеш, Бутан, Північна Корея, Індія, Індонезія, Мальдівські Острови, Бірма, Непал, Шрі-Ланка, Таїланд і Тимор-Лесте (Східний Тимор).

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG