Спеціальні потреби

Індія та Пакистан ведуть мирні переговори


У четвер в Ісламабаді міністр закордонних справ Індії пані Нірупама Рао та її пакистанський колега Салман Башир розпочали дводенні переговори.
У четвер в Ісламабаді міністр закордонних справ Індії пані Нірупама Рао та її пакистанський колега Салман Башир розпочали дводенні переговори.

У четвер в Ісламабаді міністр закордонних справ Індії пані Нірупама Рао та її пакистанський колега Салман Башир розпочали дводенні переговори з приводу широкого ряду питань, серед яких і контроль за штатом Кашмір, який є предметом тривалих суперечок між двома країнами.

Перед зустріччю Рао заявила репортерам, що вона прибула до Пакистану із «відкритим розумом та конструктивними намірами» для того, щоб розвивати довіру між двома ядерними країнами.

Мирний процес у відносинах між країнами, що тривалий час конфліктують, перервався після вбивства 166 осіб під час нападів терористів в Мумбаї.

Індія поклала відповідальність за напад на пакистанських бойовиків із забороненого угрупування Лашкар-е-Таїба. Водночас Пакистан визнав, що принаймні частково план нападу було розроблено на його території. Після отримання незалежності від Великобританії в 1947 році Індія та Пакистан тричі воювали між собою. Питання належності Кашміру було ключовим під час двох воєн.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG