Спеціальні потреби

В Індії заарештовано журналіста за підозрою у нападі на ізраїльських дипломатів


Індійські високопосадовці повідомляють про арешт місцевого журналіста, який працює на іранське агентство новин. Його підозрюють у причетності до нападу на ізраїльський дипломатичний автомобіль, який стався в Делі минулого місяця.

Журналіст Мохаммед Казмі постав перед судом у середу – наступного дня після його арешту. Представники влади кажуть, що Казмі був у контакті з іншим підозрюваним, який, за версією поліції, причепив магнітні бомби до автомобіля ізраїльського дипломата в індійській столиці 13-го лютого.

Адвокат Казмі повідомив журналістам, що його клієнт невинуватий і не є міжнародним терористом. Захисник пояснив зв'язок свого підзахисного з певними іранцями тим, що упродовж кількох років він писав про війну в Іраку для іранських ЗМІ.

Ізраїль звинувачує Іран у причетності до трьох нападів на ізраїльських дипломатів, які сталися минулого місяця в Індії та Грузії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG