Спеціальні потреби

Індуси протестують проти відкриття в Індії ісламського банку


Індуси виступають проти відкриття в Індії міжнародного банку, що дотримуватиметься вимог шаріату. Вони кажуть, що ісламський банк не повинен вести діяльності у світській країні.

Ісламська корпорація за розвиток, яка є філіалом базованого в Саудівській Аравії Ісламського банку розвитку, як передбачається, відкриє своє перше відділення в Ахмедабаді.

Відділення вестиме операції не як банк, але фінансова компанія, що надаватиме позики малому і середньому бізнесу, ділячись прибутками і втратами замість того, щоб нараховувати проценти. Це банківська діяльність, яка відповідає вимогам шаріату.

Докладної дати відкриття банку в Ахмедабаді поки що не оголошено.

Хоча деякі мусульманські експерти вважають, що фінансові послуги, які пропонуватиме Ісламська корпорація за розвиток, може принести користі небагатим прошаркам населення Індії, найбільша в країні індуська релігійна організація Vishva Hindu Parishad, заявила що фінасова установа, яка дотримується вимог шаріату, не повинна вести діяльності в країні, тому що це суперечить світським принципам країни.

Генеральний секретар Vishva Hindu Parishad заявив, що коли індус подасть прохання про прозику – йому можуть відмовити. Він додав, що це може бути механізмом, який спонукатиме до зміни релігії.

Дивіться також: Ось вони виборці Трампа, яким байдужі його «проколи» та «ляпи»

Ось вони виборці Трампа, яким байдужі його "проколи" та "ляпи". Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG